Bogdan Aurescu a reprezentat România la Forumul Economic Mondial de la Davos
Ministrul afacerilor externe Bogdan Aurescu a participat marți, 24 mai 2022, la ediția de anul acesta a Forumului Economic Mondial (“World Economic Forum”), organizat la Davos-Klosters, în Elveția, în perioada 22-26 mai 2022, informează MAE într-un comunicat. „Reuniunea din anul 2022 aduce împreună peste 2.000 de lideri și experți din întreaga lume, lucrările sale fiind […]
Continue Reading