Consultări la Palatul Victoria între premierul Marcel Ciolacu și reprezentanții societății civile
Premierul Marcel Ciolacu s-a întâlnit miercuri, cu reprezentanții mai multor organizații non-guvernamentale (ONG) în contextul noilor măsuri fiscal-bugetare avute în vedere de guvern și publicate ieri în transparență decizională pe site-ul Ministerului Finanțelor. Principala temă de dialog a fost constituită de continuarea, în condiții optime, a parteneriatului dintre stat și societatea civilă în misiunea socială […]
Continue Reading